Aktualności

Jak zaplanować naukę do egzaminu?

Ilość materiałów, których należy się nauczyć do egzaminu na uprawnienia jest ogromna! Jak się w tym połapać? Czego się uczyć? Jak zaplanować naukę?

Dodatkowa sesja egzaminacyjna i wykaz aktów prawnych na grudzień

Izba Architektów zaszalała i ogłosiła dodatkowy termin egzaminu! Jednak nie każdy będzie mógł wziąć w nim udział. Sprawdź czy dotyczy to także Ciebie. Pojawił się też już wykaz aktów prawnych na egzamin grudniowy – zobacz jakie przepisy trzeba znać.

Zdany egzamin – i co dalej?

Po zdanym egzaminie – euforia! Tyle uczenia się, tyle stresu, i wreszcie są te uprawnienia!
I nagle pojawia się pytanie: co dalej?
Doskonale to znam. Wyszłam z egzaminu i mnie zatkało. W zasadzie nie wiedziałam co dalej robić, czy się gdzieś zgłaszać, czy świętować i czekać aż ktoś sam się do mnie zgłosi.
Sprawdź co trzeba zrobić aby móc korzystać z uprawnień!

Statystyki zdawalności egzaminu na uprawnienia

Statystyki zdawalności egzaminu na uprawnienia budowlane od lat budzą ogromne emocje. Plotkom o tym, gdzie najłatwiej zdać, a gdzie komisja rzuca kłody pod nogi, nie ma końca. Postanowiłam więc przyjrzeć się opublikowanym przez Izbę Architektów wynikom z grudniowej sesji egzaminacyjnej z roku 2019. Pod lupę wzięłam specjalność, która jest najbardziej oblegana przez kandydatów, czyli uprawnienia do projektowania bez ograniczeń.