Aktualności

Nieobecność na egzaminie na uprawnienia

Zastanawiasz się, czy jeżeli się rozchorujesz i nie przyjdziesz na egzamin to przepadnie opłata? Mam dobra wiadomość! Jest szansa na odzyskanie choć części zainwestowanej kwoty!

6 porad, które usprawnią naukę do egzaminu na uprawnienia

Egzamin zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz od czego zacząć? Ciągle odkładasz w czasie rozpoczęcie nauki, bo ilość materiałów, które trzeba przyswoić, Cię przerasta? Uczysz się, ale nie widzisz postępów? Poznaj kilka moich sposobów na efektywną naukę!

Pytania na egzaminie ustnym – najczęstsze zagadnienia

Pytania na egzaminie ustnym potrafią zaskoczyć. Przed egzaminem nie spodziewałam się, że można zapytać o promieniowanie jonizujące i pola elektromagnetyczne albo o korozję budowli rolniczych. A jednak!
Sprawdź jakie pytania pojawiają się najczęściej na egzaminie ustnym!

Jak zaplanować naukę do egzaminu?

Ilość materiałów, których należy się nauczyć do egzaminu na uprawnienia jest ogromna! Jak się w tym połapać? Czego się uczyć? Jak zaplanować naukę?

Dodatkowa sesja egzaminacyjna i wykaz aktów prawnych na grudzień

Izba Architektów zaszalała i ogłosiła dodatkowy termin egzaminu! Jednak nie każdy będzie mógł wziąć w nim udział. Sprawdź czy dotyczy to także Ciebie. Pojawił się też już wykaz aktów prawnych na egzamin grudniowy – zobacz jakie przepisy trzeba znać.

Zdany egzamin – i co dalej?

Po zdanym egzaminie – euforia! Tyle uczenia się, tyle stresu, i wreszcie są te uprawnienia!
I nagle pojawia się pytanie: co dalej?
Doskonale to znam. Wyszłam z egzaminu i mnie zatkało. W zasadzie nie wiedziałam co dalej robić, czy się gdzieś zgłaszać, czy świętować i czekać aż ktoś sam się do mnie zgłosi.
Sprawdź co trzeba zrobić aby móc korzystać z uprawnień!