fbpx
Przejdź do treści

Aktualności

Nieobecność na egzaminie na uprawnienia

  Zastanawiasz się, czy jeżeli się rozchorujesz i nie przyjdziesz na egzamin to przepadnie opłata? Mam dobra wiadomość! Jest szansa na odzyskanie choć części zainwestowanej kwoty!

  6 porad, które usprawnią naukę do egzaminu na uprawnienia

   Egzamin zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz od czego zacząć? Ciągle odkładasz w czasie rozpoczęcie nauki, bo ilość materiałów, które trzeba przyswoić, Cię przerasta? Uczysz się, ale nie widzisz postępów? Poznaj kilka moich sposobów na efektywną naukę!

   Pytania na egzaminie ustnym – najczęstsze zagadnienia

    Pytania na egzaminie ustnym potrafią zaskoczyć. Przed egzaminem nie spodziewałam się, że można zapytać o promieniowanie jonizujące i pola elektromagnetyczne albo o korozję budowli rolniczych. A jednak!
    Sprawdź jakie pytania pojawiają się najczęściej na egzaminie ustnym!

    Jak zaplanować naukę do egzaminu?

     Ilość materiałów, których należy się nauczyć do egzaminu na uprawnienia jest ogromna! Jak się w tym połapać? Czego się uczyć? Jak zaplanować naukę?

     Dodatkowa sesja egzaminacyjna i wykaz aktów prawnych na grudzień

      Izba Architektów zaszalała i ogłosiła dodatkowy termin egzaminu! Jednak nie każdy będzie mógł wziąć w nim udział. Sprawdź czy dotyczy to także Ciebie. Pojawił się też już wykaz aktów prawnych na egzamin grudniowy – zobacz jakie przepisy trzeba znać.